Dn. 5 września 2017r. w Andrzejowie k. Urszulina w woj. Lubelskim odbiędzie się Narodowy Dzień Mlecznej Fermy.

Jest to wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła mlecznego chcących poprawić efektywność swojego gospodarstwa, wydajność stada i jakość produkowanego mleka. Wydarzenie dla hodowców, którzy chcą w sposób świadomy i zrównoważony rozwijać swój biznes, przy najwyższej dbałości o zdrowie i dobro swoich zwierząt.

dzien mlecznej fermy

Celem tego projektu jest prezentacja najnowszych technologii w procesie chowu bydła jak i również udoju mleka a także prezentacja współpracy producentów i przetwórni mleka.

Główny nacisk zostanie położony na:

– 300+ Hodowców i Producentów Mleka
– Ciekawe zagadnienia ze świata weterynarii
– Najnowsze technologie managementu na mlecznych gospodarstwach
– POSTĘP I INNOWACJE W PRODUKCJI PASZ I ŻYWIENIU BYDŁA MLECZNEGO
– UPRAWA I WYKORZYSTANIE LUCERNY:
– Formowanie pokosu
– Technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła
– Prezentacja metod konserwacji zielonki – suszenie na siano
– Wycieczka po gospodarstwie

Więcej na stronie http://farmday.com.pl/

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.