Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.01.2019 roku w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu odbędzie się szkolenie nt. „Przetwórstwo i marketing produktów rolnych” – nabór tematyczny dla rolników, na które serdecznie zapraszamy doradców z podmiotów prywatnych, rolników, zainteresowanych możliwością prowadzenia produkcji i sprzedaży żywności z gospodarstw rolnych w tym działalności w ramach RHD i MLO.


Podczas  szkolenia  zaprezentowane zostaną  zagadnienia dotyczące poddziałania PROW 2014-2020 - „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” wraz z zaprezentowaniem praktycznej działalności bazy szkoleniowej dla małego przetwórstwa będącej w naszym posiadaniu. Uczestnicy zostaną również poinformowani o uwarunkowaniach prawnych i związanych z tą działalnością wymagań prawa żywnościowego w zakresie sanitarnym i weterynaryjnym. Wykładowcami będą pracownicy Centrali ARiMR oraz pracownicy CDR O/Radom.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18 i obejmuje 5 godzin. Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 150 zł. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w przeddzień szkolenia po uprzednim zgłoszeniu. Koszt noclegu w wysokości 90,00 zł pokrywa uczestnik szkolenia.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 14 stycznia 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 48 365 49 70. Kartę zgłoszenia uczestnictwa można pobrać elektronicznie ze strony www.cdr.gov.pl

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Radom, co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia w przeciwnym wypadku zgłaszający zostanie obciążony kosztami uczestnictwa. Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby do kontaktu:

- rekrutacja i  organizacja - Emilia Grodzka, tel. 48/365 69 24,
- zagadnienia merytoryczne - Bolesław Pieczyński, tel. 48/3656942, Ireneusz Gradka, tel. 48/3656933.

Załączniki:

Ramowy program szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Źródło: CDR Brwinów

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.