Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza 25 września 2019 r. na szkolenie: Zasady i tryb przyznawania Premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej (6.2), Płatności dla rolników przekazujących małe gospodarstwa (6.5) oraz omówienie wybranych zagadnień dotyczących pozostałych działań premiowych: Premie dla młodych rolników (6.1), Restrukturyzacja małych gospodarstw (6.3). Szkolenie kierowane jest do osób reprezentujących podmioty doradcze oraz wypełniające wnioski o przyznanie i wypłatę pomocy w zakresie powyższych poddziałań realizowanych w ramach PROW 2014-2020.

Miejsce szkolenia:
Centrala ARiMR sala A 014;
ul. Poleczki 33
02-822 Warszawa
w godzinach 9:00 – 15:30.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę podmiotu, który reprezentuje należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
zgłoszenia przyjmowane są do 19 września 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie przekazane mailem zwrotnym, po zakończeniu terminu zgłoszeń.

Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.

W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.

Źródło:

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.