Instytut Upraw Nawożenia i Gleboznawstwa PIB zaprasza do korzystania z informacji zawartych na platformie projektu NUTRIMAN - adres na naszej stronie internetowej: https://lir.lublin.pl/projekt-nutriman. Projekt NUTRIMAN jest siecią tematyczną dotyczącą azotu i fosforu, która gromadzi wiedzę na  temat "gotowych do zastosowania" technologii w zakresie produkcji i wykorzystania bio-nawozów, łączących innowacyjne wyniki badań naukowych z praktyką. Projekt jest realizowany w ramach programu Horyzont 2020 i finansowany z funduszy Unii Europejskiej.

Projekt jest skierowany do rolników, doradców rolniczych, producentów  i innych podmiotów działających w sektorze rolnym.

Bieżące informacje na temat prac realizowanych w projekcie można uzyskać zapisując się na prenumeratę newslettera.

Zapraszamy do rejestracji.

https://lir.lublin.pl/projekt-nutriman

https://nutriman.net/farmer-platform/info/pl/nowe-rozporzadzenie

https://nutriman.us19.list-manage.com/subscribe/post?u=380d8e1380e211f6a2be2e121&id=aa364dc666

 

Źródło: NUTRIMAN

 

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.