W dniach 9 - 12 listopada br. Delegaci Lubelskiej Izby Rolniczej uczestniczyli w wyjeździe studyjno-szkoleniowym na rolnicze Targi Agritechnica. Wystawa agrotechniczna w Hannoverze jest znanym na całym świecie miejscem spotkań dla branży przemysłu, maszyn rolniczych, innowacji, wyznaczają i omawiają nowe trendy i wizje związane z tą tematyką. Ponad 2900 wystawców z blisko 50 krajów zaprezentuje innowacyjne rozwiązania dla całego sektora rolnego. Wystawa Agritechnica to duży zakres wiodących technologii, oraz ogromne forum informacyjne do rozwiązywania wszelkich problemów rolnictwa i techniki rolniczej.

Podczas wyjazdu uczestnicy mieli także okazję zwiedzić jeden ze najstarszych Czeskich Browarów w Svjanach działający nieprzerwanie od 1564 roku. Dodatkowo wtajemniczono zwiedzających w tajniki tradycyjnych metod ważenia piwa.

 

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.