Lubelska Izba Rolnicza organizuje nabór na szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin, które odbędzie się 11 lutego 2021 r. o godz. 15.30 w Świetlicy Wiejskiej w Wilkołazie Dolnym. Kurs chemizacyjny uzupełniający jest w cenie 70zł, natomiast szkolenie w zakresie podstawowym 150zł. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: nr tel. (81) 443 60 71.

Zapraszamy także rolników z innych gmin do zgłaszania się na szkolenia z zakresu stosowania środków ochrony roślin. W najbliższym czasie przewidziane są kursy chemizacyjne dla zainteresowanych rolników z gmin Karczmiska i Wilków. 

Każda osoba, która stosuje środki ochrony roślin powinna posiadać aktualne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin przy pomocy opryskiwaczy. Zaświadczenie jest wydawane na okres 5 lat. Art. 64 z dn. 8 marca 2013 r. o ochronie roślin.

 

kurs chem 2021 wilkolaz

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.