KOWR zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących zakładania i funkcjonowania spółdzielni energetycznych na terenach gmin wiejskich i miejsko–wiejskich.

Szkolenia zostaną zrealizowane w okresie od 21 września do 18 października 2022 r. na zlecenie KOWR przez Stowarzyszenie na rzecz Efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://stowarzyszenie-zmijewski.pl/pl/zaproszenie-do-udzialu-w-bezplatnych-szkoleniach-line-dotyczacych-zakladania-i-funkcjonowania.

 

Źródło: KOWR

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.