Informujemy, że w dniach 24-25 listopada 2022 r. Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu organizuje "VII Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie". W ramach Forum zaplanowano przeprowadzenie konkursu pn. "Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie". Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa i obszarów wiejskich oraz innowacyjnych technik i technologii, które mogą być wykorzystane w celu efektywniejszego zarządzania gospodarstwem rolnym.


Konkurs jest zachętą dla producentów do wdrażania nowych rozwiązań w produkcji rolnej. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie projektów/produktów/rozwiązań do ww. konkursu.

Zgłoszenie do udziału w konkursie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1FOlUM7vBpXtIg3ZjIXXoeptgTt8zQabE9WPd0-QIWhg/viewform?edit_requested=true

Zgłoszenia projektów konkursowych należy przesłać do dnia 31 października 2022r.

Więcej informacji, program i regulamin konkursu pod linkiem https://cdr.gov.pl/aktualnosci-instytucje/4242-zaproszenie-do-udzialu-w-konkursie.

Źródło: KRIR

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.