W dniach 23-25 września 2022 roku Krajowa Rada Izb Rolniczych we Współpracy z Wielkopolską Izbą Rolniczą uczestniczyła w XXIII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW zorganizowanej przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Lubelska Izba Rolnicza zorganizowała wyjazd na targi dla zainteresowanych rolników. Pomimo wprowadzenia opłat za bilety wstępu wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem rolników. Stoisko KRIR odwiedzali liczni rolnicy, wśród nich przedstawiciele Lubelskiej Izby Rolniczej z Prezesem Gustawem Jędrejkiem i Dolnośląskiej Izby Rolniczej oraz rolnicy prawie ze wszystkich województw, wśród nich wielu obecnych i byłych delegatów samorządu rolniczego.

Galeria >>

Odwiedzający wystawę chętnie rozmawiali z przedstawicielami samorządu rolniczego i otrzymywali prasę oraz interesujące broszury fachowe, a także poradniki kulinarne promujące polską żywność wydane ze środków funduszy promocji artykułów rolno-spożywczych.

Na ponad 131 tysiącach metrów kwadratowych swoje stanowiska zaprezentowało w tym roku 641 wystawców. Wystawę w ciągu trzech dni odwiedziło ponad 71 tysięcy osób. Bardzo liczna była reprezentacja wystawców zagranicznych. W tym roku zaprezentowało się aż 99 firm zagranicznych. Jak zawsze duże zainteresowanie budziły pokazy pracy maszyn a zwłaszcza maszyny autonomiczne napędzane akumulatorami lub panelami słonecznymi.

Źródło: KRIR

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.