31 grudnia 2022 r. upływa kadencja Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Dlatego została uruchomiona procedura naboru na nową kadencję tej Rady, tj. na lata 2023–2025.

Skład Rady

Rada Rolników składa się z 25 członków i w chwili rozpoczęcia kadencji co najmniej 15 jej członków powinno podlegać ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie, a co najmniej 5 członków powinno pobierać emeryturę lub rentę rolniczą.

Termin

Termin zgłaszania kandydatów do Rady Rolników upływa 30 listopada 2022 r.

Pełny komunikat znajduje się poniżej. 

Do pobrania
Informacja​_dotycząca​_zgłaszania​_kandydatów​_na​_członków​_​_Rady​_Ubezpieczenia​_Społecznego​_Rolników​_na​_XII​_kadencję.pdf

Źródło: MRIRW

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.