W dniu 23 listopada 2022 r. w gospodarstwie Pana Wiesława Gryna w Rogowie (Powiat Zamojski) odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rad Powiatowych Lubelskiej Izby Rolniczej Powiatu Bialskiego i Ryckiego. Z ramienia Zarządu w posiedzeniu uczestniczył Pan Gustaw Jędrejek - Prezes Zarządu LIR.

W pierwszej części posiedzenia Pan Gryn przedstawił ogólne informacje na temat swojego gospodarstwa i prowadzonej bezorkowej uprawy, a następnie delegaci w polu mogli zobaczyć efekty tej uprawy. Pan Gryn pokazał również swój park maszynowy wykorzystywany w gospodarstwie.

Fotorelacja z wyjazdowego posiedzenia.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.