W następnym dniu po przyjęciu przez Sejm, ustawy o Krajowym Planie Strategicznym odbyło się spotkanie informacyjne z członkami Lubelskiej Izby Rolniczej z Gminy Wola Mysłowska. w spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Wola Mysłowska Kinga Szerszeń oraz Prezes Zarządu LIR Gustaw Jędrejek. Pan Prezes przedstawił działania Izby przy konstruowaniu planu strategicznego, oraz złożonych wnioskach do zmian w Planie Strategicznym, a także o innych podejmowanych działaniach na rzecz rolnictwa. 

 Na spotkaniu uczestnicy zapoznali się z:

-Krajowym Planem Strategicznym  dla WPR,

-obejrzeli prezentację "Ekoschematy 2023 ze szczególnym uwzględnieniem praktyki Wymieszania obornika w ciągu 12 godzin, --zapoznali się z podjętymi przez, Komitet Monitorujący wnioskami do Komisji Europejskiej, dotyczącymi proponowanych zmian w Planie Strategicznym.

   

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.