13 lutego br. w Biurze Lubelskiej Izby Rolniczej została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona Tadeuszowi Skibie - delegatowi na Walne zgromadzenie KRIR IV i V kadencji, delegatowi na WZ LIR III, IV i V kad., Przewodniczącemu Rady Powiatowej Powiatu Lubelskiego, kierownikowi O/Z LIR w Chełmie, wieloletniemu specjaliście Biura LIR, rolnikowi, nauczycielowi i samorządowcowi.

W odsłonięciu tablicy uczestniczyła Pani Jadwiga Skiba żona Ś. P. Tadeusza Skiby, Synowie Bartłomiej i Michał, Synowa oraz Wnuczka. Na uroczystości obecni byli Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Poseł na Sejm RP Teresa Hałas, Członek Zarządu KRIR Robert Nowak, Dyrektor OR ARIMR Krzysztof Gałaszkiewicz, Dyrektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie Barbara Wróbel, Z-ca Dyrektora LODR w Końskowoli Waldemar Banach; Zarząd Lubelskiej Izby Rolniczej Prezes Gustaw Jędrejek, Członkowie Zarządu Adam Bojarski, Roman Chudzik, Janusz Skrzypek, delegat do KRIR Grzegorz Pszczoła, kierownicy i pracownicy Biur Lubelskiej Izby Rolniczej.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.