1 marca w siedzibie Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie wszystkich pracowników Spółki Agro Aplikacje z zarządem. W wydarzeniu wzięła udział także Halina Szymańska, prezes ARiMR.

- Spółka została stworzona po to, by obsługa informatyczna Agencji przebiegała jeszcze sprawniej. Mamy coraz więcej zadań i dążymy do pełnej cyfryzacji naszych działań. Liczę, że nowo powstała firma spełni pokładane w niej nadzieje – powiedziała Prezes ARiMR po przyjęciu podziękowań za zaangażowanie w kilkumiesięczne prace przygotowawcze.
Podczas spotkania prezes spółki Rafał Biały zapoznał zgromadzonych ze strukturą organizacji – przedstawił dyrektorów poszczególnych departamentów. Nie zabrakło też słów poświęconych wizji działań i deklaracji dotyczących zasad współpracy.


Agro Aplikacje Sp. z o.o. powstała, by obsługiwać ARiMR w zakresie wszystkich procesów informatycznych i pozwolić jej uniezależnić się od podmiotów zewnętrznych. Do zadań spółki należeć będzie utrzymywanie i rozwijanie systemów funkcjonujących w ARiMR, a także tworzenie nowych rozwiązań.

Źródło: ARiMR

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.