Kancelaria Prezydenta RP rozpoczęła nabór do XXI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 czerwca 2023 roku.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznaje Nagrodę Gospodarczą w pięciu kategoriach głównych:

  • Lider MŚP
  • Narodowy Sukces
  • Międzynarodowy Sukces
  • Odpowiedzialny Biznes
  • Firma Rodzinna

oraz w dwóch kategoriach specjalnych:

  • Badania+Rozwój
  • STARTUP_PL

Do zgłaszania kandydatur zostało zaproszonych blisko 250 instytucji >>

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to przyznawane raz do roku wyróżnienie, którym uhonorowane zostają podmioty przyczyniające się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegające zasad odpowiedzialnego biznesu, promujące pozytywny wizerunek Polski oraz stanowiące wzór funkcjonowania dla innych.

Prezydent RP może przyznać Nagrodę Gospodarczą również polskim zespołom badawczym i jednostkom naukowym, które wdrażają innowację produktową lub technologiczną.

Najczęściej zadawane pytania >>

Pliki do pobrania

Regulamin - Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP.pdf

Formularz Lider MŚP.pdf

Formularz Narodowy Sukces.pdf

Formularz Międzynarodowy Sukces.pdf

Formularz Odpowiedzialny Biznes.pdf

Formularz Firma Rodzinna.pdf

Formularz Badania+Rozwój.pdf

Formularz STARTUP_PL.pdf

Źródło: Prezydent.pl

 

Źródło: Prezydent.pl

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.