Informujemy, że w dniu 23 sierpnia 2023 r. ogłoszony został nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.10.3 Inwestycje zapobiegające rozprzestrzenianiu się ASF (https://www.gov.pl/web/arimr/ps-wpr-2023---2027-inwestycje-zapobiegajace-rozprzestrzenianiu-sie-asf).

Wnioski będą przyjmowane w okresie od dnia 7 września 2023 r. do dnia 6 października 2023 r.

Wnioski należy składać za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ARiMR (https://epue.arimr.gov.pl). ARiMR na swojej stronie internetowej (https://www.gov.pl/web/arimr/i103-inwestycje-zapobiegajace-rozprzestrzenianiu-sie-asf) udostępniła informację o zasadach ubiegania się i przyznawania pomocy, a także wzory załączników, które należy złożyć na formularzach opracowanych i udostępnionych przez ARiMR oraz inne istotne dokumenty.

Źródło: ARIMR

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.