Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej udostępnił interaktywną mapę z ostrzeżeniami i zagrożeniami meteorologicznymi, hydrologicznymi oraz drogowymi. 

Link do mapy >>

Dzisiaj IMiGW wydał ostrzeżenie o przymrozkach, które w nocy mogą nadejść na znaczną część województwa. Temperatura przy gruncie może spaść do - 2 stopni Celsjusza zwłaszcza w zachodnich powiatach regionu. Ostrzeżenie dotyczy pow.: biłgorajskiego, janowskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego, lubartowskiego, lubelskiego, łukowskiego, opolskiego, puławskiego, ryckiego, świdnickiego, tomaszowskiego i zamojskiego. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia przymrozków na tym terenie określono na 80 proc.

Podobno w weekend powinno się już zrobić znacznie cieplej.

Źródło: Dziennik Wschodni, https://meteo.imgw.pl

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.