Poniżej zamieszczono stanowisko Zarządu Lubelskiej Izby Rolniczej z dn. 13.05.2024 r. w sprawie konieczności urealnienia i zmiany stawek dotacji przedmiotowych na pokrycie kosztów nagród na zwierzęta, które zdobyły tytuły czempionów lub wiceczempionów na wystawach zwierząt hodowlanych.

Stanowisko Zarządu Lubelskiej Izby Rolniczej z dnia 13.05.2024 r. w sprawie konieczności urealnienia i zmiany stawek dotacji przedmiotowych na pokrycie kosztów nagród na zwierzęta, które zdobyły tytuły czempionów lub wiceczempionów na wystawach zwierząt hodowlanych >>

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.