Poniżej zamieszczono odpowiedź Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 24 maja br. w sprawie prośby o wystąpienie z inicjatywą zmiany ustawy z dn 9 maja 2023 r. o Funduszu Ochrony Rolnictwa oraz Pismo KRIR i Stanowisko Walnego ZgromadzeniaLubelskiej Izby Rolniczej z dn. 15.04.2024 r.

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Lubelskiej Izby Rolniczej z dnia 15.04.2024 r. w sprawie umożliwienia producentom rolnym składania wniosków o przyznanie rekompensat z Funduszu Ochrony Rolnictwa w trybie ciągłym przez cały rok kalendarzowy >>

Pismo KRIR 26-04-2024 >>

Odpowiedź MRIRW >>

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.