W dniu 14 czerwca 2024r. w Gospodarstwie Rolnym Państwa Kuczyńskich w Wiszniowie gmina Mircze odbyło się XIX spotkanie Rolników na Polach Demonstracyjnych rzepaku, pszenicy, soi i kukurydzy. Lubelska Izba Rolnicza zorganizowała stoisko wystawiennicze promujące działalność Samorządu Rolniczego. W ramach Dni Pola w Wiszniowie odbyły się wyjazdowe posiedzenia Rad Powiatowych LIR z powiatu zamojskiego i hrubieszowskiego. W spotkaniu uczestniczył Prezes Zarządu LIR Pan Gustaw Jędrejek oraz Pan Antoni Skura Wiceprezes Zarządu LIR, Piotr Kielar Przewodniczący Rady Powiatowej LIR w Tomaszowie Lub., Wiesław Sokołowski Przewodniczący Rady Powiatowej LIR w Hrubieszowie. Stoisko Lubelskiej Izby Rolniczej odwiedził Grzegorz Pszczoła delegat na Walne Zgromadzenie KRIR.

Po powrocie z poletek doświadczalnych rolnicy uczestniczyli w bloku seminaryjno – szkoleniowym.

Firma TEAM AGRO Kuczyński obchodziła 30- lecie istnienia firmy. Głównym organizatorem spotkania było Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.