Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego informuje o naborze producentów mięsa do systemu jakości QAFP. QAFP to system jakości i certyfikat dobrego mięsa, który promuje hodowle trzody chlewnej i drobiu w systemie dobrostanowym. System jakości promuje hodowle w systemie dobrostanu zwierząt bez pozamedycznego stosowania antybiotyków z obrębie hodowli.

Producenci mogą zgłaszać się do programu QAFP do 1 lipca 2024, aby skorzystać z większych dopłat w ramach Ekoschematu Dobrostan Zwierząt jeszcze w tym roku. Udział w programie umożliwia otrzymanie dopłat w wysokości 90 zł do każdego tucznika, 37 groszy do każdego kurczaka oraz 4,12 zł do każdego indyka.

Poniżej prezentujemy Państwu szczegóły:

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.