W związki z dużym zainteresowaniem rolników Zarząd Lubelskiej Izby Rolniczej informuje, że w dniu 27.02.2024 r. odbędzie się Ogólnopolski Protest Rolników w Warszawie. Celem protestu jest wyrażenie sprzeciwu wobec polityki Unii Europejskiej, Zielonego Ładu oraz napływowi towarów z Ukrainy.

Start o godz. 11.00 Plac Defilad w Warszawie (przy Pałacu Kultury i Nauki).

 

Trasa: ul. Emilii Plater, Aleje Jerozolimskie, Rondo de Gauelle'a, ul. Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, ul. Wiejska, ul. Piękna, Aleje Ujazdowskie.

Zakończenie godz. 15.00

 

 

 

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.