W dniu 28.11.2019r. w Filharmonii im H. Wieniawskiego w Lublinie odbyło się spotkanie „AGRO na obcasach” skierowane do kobiet woj. Lubelskiego w ramach którego odbył się koncert Izy Połońskiej i Mieczysława Szcześniaka ‘’W zielone gramy.’’ Spotkanie zostało zorganizowane przez Bank BNP Paribas oraz Lubelską Izbę Rolniczą. Z ramienia Lubelskiej Izby Rolniczej uczestniczył Prezes LIR Pan Gustaw Jędrejek, który wraz z Dyrektorem Makroregionu Bankowości Detalicznej i Biznesowej Lublin w Banku BNP Paribas Panią Marzeną Sendecką powitali uczestników i oficjalnie otworzyli uroczystość.

Po koncercie uczestnicy mieli możliwość przeprowadzenia rozmowy i wykonania wspólnego zdjęcia z artystami. Na zakończenie został przygotowany poczęstunek w trakcie którego można było wymienić się poglądami i spostrzeżeniami.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.