Po raz kolejny zostaną przyznane prestiżowe nagrody w największym plebiscycie Mistrzowie Agro. Zgłoś swoich kandydatów do wyróżnień. Na laureatów czekają zaszczytne tytuły i nagrody finansowe. Plebiscyt jest prowadzony pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zostanie zakończony ogólnopolskim finałem i galą Mistrzów Agro, na której zostaną wręczone główne nagrody.

Link do nominacji kandydatów

https://plebiscyt.kurierlubelski.pl/ankieta/898765/mistrzowie-agro-2023-nominacje.html

 W plebiscycie można głosować w 6 kategoriach: 

  • Rolnik Roku
  • Sołtys Roku
  • Lider/Liderka Społeczności 
  • Koło Gospodyń Wiejskich 
  • Agroturystyka Roku
  • Sołectwo Roku 

Z plebiscytem Mistrzowie Agro wiąże się pewna piękna tradycja. Po każdej edycji podsumowaniem akcji w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku jest wydanie książki kucharskiej "Swojskie smaki czyli najlepsze przepisy najlepszych Kół Gospodyń Wiejskich". Ukaże się ona w drugim kwartale tego roku.

Na jej stronach znajdą się przepisy kulinarne opracowane i polecane przez KGW, które będą laureatami plebiscytu w każdym województwie. Także w przypadku naszego regionu trzy koła gospodyń, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą pierwsze trzy miejsca, będą mogły przesłać swój przepis do publikacji w książce. Każdemu przepisowi będzie towarzyszyć zdjęcie i prezentacja koła, które jest jego autorem.

Oczywiście koła gospodyń, których przepisy i prezentacje trafią na strony tego wydawnictwa, w ramach nagrody otrzymają pokaźną pulę egzemplarzy wyjątkowej książki.

Więcej informacji:

https://kurierlubelski.pl/mistrzowie-agro-wielki-plebiscyt-solecki-i-rolniczy-rozpoczety-zglos-swoich-kandydatow-do-nagrod/ar/c15-17299439

Źródło: Kurier Lubelski

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z portalu lir.lublin.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Ochrona danych osobowych. Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Lubelską Izbę Rolniczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach przeglądarki.